Шафи на замовлення

Працюємо по Генічеську і району

Шафа купе на замовлення за 5 днів !!!

Шафи на замовлення

Працюємо по Генічеську і району

Шафа купе за 5 днів !!!

Чому потрібно замовляти шафу в Dekkor

Виготовлення в короткі терміни

Ми цінуємо ваш час

Власне виробництво

Сучасне меблеве обладнання

Якісні матеріали

Ми працюємо з перевіреними матеріалами

Безкоштовний замір

Дизайн проект, прорахунок і виміри безкоштовно

Професійний монтаж

Досвідчені співробітники

Фото наших робіт

Шафи купе в силу своєї функціональності, оптимального використання простору і доступної ціни сьогодні перебувають на верхівці популярності.
Шафа-купе може бути виконаний з різних матеріалів, а розсувні двері можуть бути оформлені в різному стилі, в залежності від вимог інтер'єру.
Для виробництва фасадв використовуємо алюміній, пластик, ДСП, МДФ, дзеркала і скло. Особливу родзинку дверей шафи-купе надає дизайнерський фьюзинг, фрезіровка, фарбований МДФ і стильні піскоструминні геометричні малюнки. Кольорове рішення фасаду може бути практично будь-який - від імітації натурального дерева до «вибуху» яскравих фарб, наприклад фотодрук, лакобель або фарбування скла.
Так само можемо виготовити розпашні шафи, величезний вибір фасадів і меблевих ручок, зробить меблі ексклюзивним витвором. Ви можете експериментувати, вигадувати свій дизайн шафи.
Ще величезною популярністю користуються гардеробні. Окрема кімната виділена під одяг. Це не вишукування, а зручність і практичність, адже в гардеробній може розташовуватися і прасувальна дошка і всілякі прилади по догляду за речами.
Гардеробные и шкафы
Гардероб в доме
Хочете замовити шафу? Ми більше 10 років у Генічеську виготовляємо корпусні меблі. Сучасне обладнання, кваліфікований персонал. Швидко і якісно зробимо меблі на замовлення.

Як зробити замовлення

Відео міні гардеробна