Продавець сайт - dekkor.com.ua

Покупець - особа, яка розміщує замовлення на сайті

Для покупця.

1. Загальні положення.

1.1. Замовляючи товари через інтернет-магазин, натисканням кнопки «Підтвердити замовлення», Покупець погоджується з Умовами продажу товарів (далі - Умови), викладеними нижче.

1.2. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, в зв'язку, з чим Покупець зобов'язується відстежувати зміни в Умовах, розміщених на Сайті в розділі "Умови обслуговування".

1.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

2. Оформлення та терміни виконання Замовлення

2.1. Замовлення Покупця може і повинен бути оформлений Покупцем самостійно на Сайті. У разі виникнення проблем з оформленням, замовлення може бути скоригований по телефону.

2.2. Після оплати замовлення він відсилається Покупцеві протягом 1-го - 2-х робочих днів. Зазначена дата залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного на обробку Замовлення (зазвичай весь товар є на складі).

2.3. Якщо на складі у Продавця відсутня необхідна кількість замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця шляхом направлення електронного повідомлення або по телефону.

2.4. Кінцеві терміни отримання Замовлення Покупцем, залежать від адреси та регіону доставки, роботи конкретної Служби доставки, і безпосередньо не залежать від Продавця. Як правило, цей термін не перевищує 3-х днів.

2.5. Інформаційні матеріали, представлені на Сайті, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про властивості і характеристики Товару, включаючи кольори, розміри і форми. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, Покупець повинен звернутися до Продавця.

2.6. У разі відсутності замовлених Товарів на складі Продавця, в тому числі з причин, не залежних від Продавця, Продавець має право анулювати зазначений Товар із Замовлення Покупця і повідомити про це Покупця шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану при реєстрації (або за телефоном, вказаним Клієнтом при оформленні замовлення).

2.7. У разі анулювання передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю тим способом, яким Товар спочатку був оплачено або за бажанням Покупця може бути використана для оплати наступних Замовлень.

2.8. Номер декларації відправляється за номером телефону або електронній пошті (зазначені при реєстрації) в день відправки замовлення або на наступний день

3. Доставка

3.1. Доставка здійснюється за допомогою транспортної служби доставки Нова Пошта. Якщо потрібно надіслати іншим перевізником вказуйте в примітках при оформлення замовлення.

4. Оплата Товару

4.1. Способи оплати Товару вказані на Сайті в розділі «Спосіб оплати» на третьому кроці Оформлення замовлення.

4.2. При передоплаті і при наявності Товарів Замовлення відвантажується той же день після зарахування грошових коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця.

4.3. Продавець має право надавати Покупцеві знижки на Товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування публікуються на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5. Повернення Товару

5.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару (квитанція про оплату).

5.2. Покупець не має права відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно купують його Покупцем.

6. Гарантія та відповідальність

6.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті.

6.2. Гарантія 6-12месяцев.